Zeštíhlující krém Inthenso Effect s mořskou solí

Bezoplachový krém na tělo se zeštíhlujícím a drenážním účinkem se solí z Mrtvého moře. Vhodný jako nárazová zeštíhlující kúra.

1 349 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 552
Zeštíhlující krém Inthenso Effect s mořskou solí
x

Detailní popis produktu

Zeštíhlující noční krém z řady Inthenso s obsahem mořské soli, který pomáhá ze tkání odvádět přebytečné tekutiny. Během spánku je naše pokožka schopná lépe přijímat účinné látky, které působí proti tukovým buňkám a zlepšují nedokonalosti pleti. Pleť bude jemnější, pružnější a pevnější. Krém není třeba oplachovat.

ÚČINNÉ LÁTKY

Mořské řasy GUAM, sůl z Mrtvého moře, vitamín E, kofein, řeřicha peruánská (maka), karnitin, rostlinný kolagen, escin fytosom, alantoin.

POUŽITÍ

Před spaním naneste produkt na problematické partie, zvláště pak nohy a hýždě. Vmasírujte krouživými pohyby do úplného vstřebání.

Varování: účinné látky produktu podporují podkožní mikrocirkulaci. To může mít za následek chvilkový pocit horka či lehké zarudnutí. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi či intimními partiemi. Po použití si důkladně umyjte ruce. K vnějšímu užití. Nepolykejte. Udržujte mimo dosah dětí.

BALENÍ

200 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Celulitida a strie
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX