O nás

“Pečuj o sebe s láskou, protože nikdo jiný to neudělá lépe než ty sama”. 

Ano to jsme celé my. Alena a Terezka, dvě neobyčejně “obyčejné” holky, dohromady mámy 6 dětí, které milují výzvy. Zakladatelky projektu @krasnapo40.  Vše co tvoříme, vychází z našich životních zkušeností a obrovské touhy ukázat všem ženám, jak jsou krásné. 

“Buďte prvotřídní verzí sama sebe,ne druhořadou verzí někoho jiného.”

Tereza 

WhatsApp Image 2023-03-29 at 21.45.53

Jsem především maminka čtyř úžasňáků a ano, hrdě hlásím, patřím do kategorie žen po 40.

Ve 14ti letech jsem se odstěhovala z ČR do Kapského města, kde jsem střídavě žila několik let. Pohybovala jsem se v oblasti modelingu, což mi umožnilo cestovat a poznat tak místa, která mě hluboce inspirovala. V současné době pracuji druhým rokem velmi intenzivně v oblasti kosmetiky, vychovávám naše čtyři děti a čtrnáctým rokem vyučuji děti na prvním stupni ZŠ základy finanční gramotnosti. Mým velkým koníčkem a vášní je vaření. Zaměřuji se na zdravé recepty, které si na mém instagramovém profilu @ terezfitmomof4 zamilovalo již tisíce žen. Mimochodem mám ještě jeden velký sen a to napsat vlastní kuchařku. Pod pojmem zdravý životní styl si představuji vše co mě dělá šťastnou - pravidelný pohyb a zdravá vyvážená strava. 

Moje hlavní motto:  Věk, děti ani čas nejsou dostatečnou výmluvou pro nedostatek pohybu. Protože o tom, kolik času věnujeme sportu a sami sobě rozhodujeme pouze my sami.

Alena

WhatsApp Image 2023-03-29 at 15.58.34 (1)

Miluji psaní a tvoření. Ve 40 letech jsem si prošla velkou osobní transformací, která mi pomohla k tomu si uvědomit, že jediná správná cesta je ta, která vás navrací zpět do vaší pravé ženské podstaty. Založila jsem instagramový projekt @zenypo40 a vytvořila tak jedinečné místo pro všechny ženy, které se chtějí vzájemně podporovat a inspirovat. Vystudovala jsem školu Tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové a kurz psaní Reného Nekudy. Inspiraci hledám především ve svém životě. Zdravý životní styl je mi velmi blízký, jelikož již několik let pracuji jako šéfredaktorka informačního webu Celostnimedicina.cz. Mým velkým snem je vydat vlastní knihu a ukázat všem ženám, jak jsou silné, krásné a jedinečné,

Moje hlavní motto: Život každého z nás je výjimečný. Jak kdysi prohlásil Dalajláma : “Na lidech mě nejvíce překvapuje to, že obětují zdraví, aby vydělali peníze. Potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví. Znepokojují se minulostí a budoucností natolik, že si neužívají přítomnosti a tak nežijí ani v přítomnosti, ani v budoucnosti.” Proto žijme každý den naplno. Nejlépe jak umíme. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX