Poradna Míšy - experty na bahenní zábaly proti celulitidě

Majitelka Deadia Cosmetics, která do České republiky přináší mnoho renomovaných přírodních produktů od značky Guam. Mezi bestsellery patří bahenní zábaly proti celulitidě.

Je to o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit a objevit v sobě tu krásu a musí se mít hlavně ráda a vyzařovat pozitivní energii. Není to jen o vzhledu. V dnešní době na ženy vyvíjen velký tlak, aby byly dokonalé ve všech směrech jako matky, manželky, partnerky, v práci, doma všude. Velmi často na sebe ženy zapomínají a to chceme změnit.

Pokožku našeho těla může trápit celá řada nepříjemných neduhů a jedním z těch nejhorších je bezesporu celulitida. Takzvanou „pomerančovou kůži“ většina z nás určitě zažila doslova na vlastní kůži. Naštěstí jí lze předcházet či ji zvrátit pomocí správné a důkladné péče. Celulitida vzniká v důsledku zvětšených tukových buněk, které se nám hromadí pod kůží. Kromě jejich nevzhledného vzezření však jejich akumulace omezuje také i volný průtok krve a lymfy. Způsobuje jí mnoho faktorů, ale my věříme, že není až tak důležité bádat, jak celulitida vzniká. My se jí chceme hlavně zbavit!

Prvním krokem v našem boji proti celulitidě tak musí být povzbuzení krevního oběhu ve tkáních. Přesně za tím účelem vám doporučujeme produkty GUAM, které díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím podporují podkožní mikrocirkulaci a vyhlazují celulitidu v problémových partiích.

V případě dotazu nám napište na e-mail ZDE

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX