Nyaderm Anti-Aging drink

 

VYZKOUŠEJTE LUXUSNÍ NUTRIKOSMETICKOU ANTI-AGING PÉČI O VAŠI PLEŤ, VLASY A NEHTY

Unikátní kombinace ingrediencí doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink působí na širší spektrum problémů. Zejména na omezení procesů rychlé degradace: elastinu, kolagenu a úbytku tukové vrstvy kůže. Užívání doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink podporuje hydrataci kožních buněk a zvýšení produkce tělu vlastního kolagenu, který je zodpovědný za mladistvý vzhled pokožky. Zároveň tělu dodává prospěšné fytonutrienty a zásadotvorné látky (uhličitany a hydrogenuhličitany), stejně jako další důležité vitamíny, antioxidanty a minerály. 1
 
Intenzivní kúra - nutno zakoupit minimálně 3 balení
 
 
Pokud si nebudete jisti jakou příchuť nebo kúru si vybrat,  můžete si ve variantách vybrat sadu vzorků.
 
Vybranou příchuť napište do poznámky.
 
 
 
 
1 999 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 489
Nyaderm Anti-Aging drink
x

Detailní popis produktu

PROČ NYADERM?

Při vývoji přípravku NYADERM® Anti-aging Drink se kladl důraz nejen na jeho vysokou účinnost, ale také na širokospektrální působení jeho látek na pleť a současně i na vlasy a nehty. NYADERM obsahuje kvalitní kolagen, ale díky promyšlenému zapojení dalších 11 účinných látek funguje efektivněji než běžné kolagenní produkty. Například díky patentované látce DERMAVAL™ dokáže NYADERM® ochránit bílkovinu elastin. Ta zajišťuje pružnost pokožky, ale na rozdíl od kolagenu se v těle přirozeně neobnovuje.

Pokožce dodává NYADERM® prospěšné fytonutrienty, poskytující ochranu proti volným radikálům, a zásadotvorné látky HCO3-MAX®, které účinně zbaví tělo překyselení – jedné z hlavních příčin celulitidy. Klinické studie patentovaných látek v produktu NYADERMTM (konkrétně DERMAVAL™, VERISOL® a OptiMSM®) potvrdily výrazné zlepšení elasticity, pevnosti a struktury povrchu pokožky i výraznou redukci vrásek a snížení viditelnosti celulitidy.

Již po měsíci užívání doplňku stravy budete vnímat zvýšenou produkci tělu vlastního kolagenu, lepší elasticitu a strukturu povrchu pokožky. Dále zaznamenáte redukci drobných vrásek, snížení viditelnosti celulitidy, stejně jako zlepšení kvality nehtů a objemu vlasů. NYADERM® cíleně a systematicky vyživuje pleť, vlasy a nehty zevnitř organismu.

Lepší nehty
Méně vrásek
Více vlasů
Omezení celulitidy

 

KLINICKÉ STUDIE A ÚČINNÉ LÁTKY

NYADERM® Anti-aging Drink obsahuje účinné látky prověřené klinickými studiemi v optimální kombinaci tak, aby již během prvních čtyř týdnů pravidelného užívání došlo k využití všech benefitů použitých ingrediencí a jejich vzájemné synergie. Aby byla vypovídací hodnota klinických studií co nejvyšší, výrobci patentovaných látek použitých v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink, provedli všechna šetření výlučně formou randomizované, tedy dvojitě zaslepené studie. Jedna skupina účastníků studie dostávala přípravky s účinnou látkou, druhá pouze placebo (tzn. prášek bez účinných látek). O tom, která skupina dostávala účinnou látku, nevěděli nejen účastníci studie, ale ani výzkumníci. Výsledné měření bylo následně provedeno lékařskými přístroji tak, aby byla vyloučena možnost subjektivního zkreslení.
 

PATENTOVANÉ INGREDIENCE

NYADERM® Anti-aging Drink obsahuje nejčistší formu kolagenového hydrolyzátu VERISOL® a směs přírodních ovocných a zeleninových extraktů DERMAVAL™ bohatou na tělu prospěšné vitaminy a fytonutrienty. Dále organické sloučeniny síry v podobě patentované směsi OptiMSM® přírodní uhličitany a hydrogenuhličitany HCO3-MAX®

VERISOL® - PATENTOVANÁ NEJČISTŠÍ FORMA KOLAGENOVÉHO HYDROLYZÁTU

Obsahuje bioaktivní peptidy, u kterých klinické studie opakovaně prokázaly schopnost vyhladit a zjemnit viditelné vrásky v okolí očí, zvýšit pružnost a pevnost pokožky s výrazným úbytkem celulitidy u sledované skupiny.

OPTIMSM®- BOHATÝ ZDROJ PŘÍRODNÍ SÍRY

Patentovaný methylsulfonylmethan příznivě ovlivňuje hlavní strukturální protein lidského těla – kolagen. Podporuje strukturu a pružnost pokožky, stejně jako redukci jemných vrásek, zlepšení a zpevnění vlasů a nehtů.

DERMAVAL®- KOMPLEX 9 PŘÍRODNÍCH EXTRAKTŮ SUROVIN NEJVYŠŠÍ KVALITY

Napomáhá chránit tělo před působením volných radikálů a udržovat zdravý, mladistvý vzhled pokožky. Udržuje zdravou hladinu elastinu v těle a zvyšuje produkci tělu vlastního kolagenu. Zároveň zabraňuje degradaci elastinu, a tak brání tvorbě vrásek. Pravděpodobně se podílí i na příznivé aktivaci střevního mikrobiomu, který je také zodpovědný za stav pokožky.

HCO3-MAX® - PŘÍRODNÍ UHLIČITANOVÉ A HYDROGENUHLIČITANOVÉ IONTY A MINERÁLY

Patentovaná směs podporuje rovnováhu vnitřního prostředí nezbytného pro udržení zdravého a mladistvého vzhledu pleti. Zajišťuje regulaci buněčného pH a lepší prokrvení pleti.

PŘÍRODNÍ LÁTKY

Pro optimální vnitřní výživu pleti je složení přípravku obohaceno o kyselinu hyaluronovou, kokosovou vodu, rostlinné extrakty (přesličky rolní, šípky růže divoké), antioxidanty (puniklaginy), důležité vitamíny (biotin, vitamin C) a minerály (zinek) pro normální tvorbu kolagenu, funkci kůže, udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.

DENNÍ PORCE KRÁSY STÁLE PŘI SOBĚ

Balení 28 kusů NYADERM® Anti-aging Drink ve čtyřech praktických krabičkách reprezentuje ucelenou měsíční kúru, po jejímž užívání byste měli vnímat první viditelné výsledky. Díky praktickému týdennímu dávkování budete mít svoji denní porci krásy neustále při sobě. Kdykoliv a kdekoliv!

 TŘI LAHODNÉ PŘÍCHUTĚ

NYADERM® Anti-aging Drink nejen funguje, ale i skvěle chutná. Chápeme, že pravidelná dlouhodobá konzumace doplňků stravy může být limitující z hlediska monotónnosti chuti. Proto máme řešení, které vyhoví vašim aktuálním potřebám a náladě. U nás si vybere každý.
 
 
 
 
 
 
Doporučené dávkování

PROČ zvolit intenzivní kúru?

Pokud chcete udržet pokožku, vlasy a nehty v optimální kondici během celého roku a co nejdéle, je nezbytné kúru NYADERM® Anti-aging Drink užívat pravidelně a dlouhodobě.

Zachovat si pleť pevnou a pružnou, zamezit vzniku nových vrásek, redukovat stávající vrásky a současně zajistit obnovu růstu a zdravý vzhled vlasů, vyžaduje trpělivost a čas. To, co bylo po mnoho let poškozováno vnitřními a vnějšími vlivy, nelze napravit během pár týdnů.

Pro dosažení mladistvě vypadající pleti je nezbytná nepřetržitá konzumace NYADERM® Anti-aging Drink po dobu minimálně 8 týdnů. Tomuto časovému úseku odpovídá Pečující kúra NYADERM®, která cílí na zlepšení elasticity, pevnosti a struktury povrchu pokožky i výraznou redukci vrásek.

V případě vážně poškozených vlasů a výrazných známek stárnutí pleti je vhodné užívat NYADERM nepřetržitě 12 týdnů. Tomuto časovému úseku odpovídá Intenzivní kúra NYADERM®, která cílí na nápravu problematického stavu pleti a silně poškozených vypadávajících vlasů.

Výše uvedená tvrzení a doporučení užívání přípravku korespondují se závěry klinických studií účinných látek obsažených v NYADERM® Anti-aging Drink. V klinických studiích některé ženy vykazovaly zlepšení sledovaných parametrů již po 3-4 týdnech, jiné po 8-24 týdnech pravidelného užívání, a to v závislosti na jejich věku, zdravotním stavu a stupni známek stárnutí.

 
Typy kúr
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jemné a hlubší vrásky
Hmotnost: 0.2 kg

Unikátní kombinace ingrediencí doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink působí na širší spektrum problémů. Zejména na omezení procesů rychlé degradace: elastinu, kolagenu a úbytku tukové vrstvy kůže. Užívání doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink podporuje hydrataci kožních buněk a zvýšení produkce tělu vlastního kolagenu, který je zodpovědný za mladistvý vzhled pokožky. Zároveň tělu dodává prospěšné fytonutrienty a zásadotvorné látky (uhličitany a hydrogenuhličitany), stejně jako další důležité vitamíny, antioxidanty a minerály. 1

×

Splátková kalkulačka ESSOX