Nyaderm Probio - probiotika 4. generace, 30 tablet

238 hodnocení

STAV NAŠÍ POKOŽKY A CELKOVÉ ZDRAVÍ JE ODRAZEM NAŠEHO STŘEVNÍHO MIKROBIOMU!

Průlomový a inovativní produkt v péči o střevní mikrobiom s přesahem na kůži, pleť a vlasy !

První probiotika v ČR, které se odlišují tím že mají:

  • klinické studie
  • rodný list-  díky kterému jsou našemu střevnímu prostředí nejbližší 
  • revoluční formu BIOFILMU. díky které  lépe odolávají kyselému PH v žaludku a  dostanou se přesně tam, kde mají působit.

Zlepšují nejen střevní mikrobiom , s kterým souvisí téměř všechny civilizační choroby a neduhy (nadýmání, průjmy , špatné vyprazdňování, syndrom dráždivého tračníku, mimo jiné i oslabená imunita po prodělaném covidu) ale i pleť a vlasy. 

Cílí na tyto problémy

  • Estetické problémy: snížená pevnost, pružnost, hydratace pokožky a pleti, ochablá pokožka v důsledku celulitidy.
  • Zdravotní problémy: akné, ekzémy, pigmentace, skvrny na pokožce a pleti.
  • Imunitní problémy: bakteriální, plísňové, kvasinkové a virové infekce.
  • Užívání antibiotik: narušení rovnováhy bakteriální populace uvnitř těla i na pokožce.

standardní cena: 1 490 Kč –10 % 1 341 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 375
Nyaderm Probio - probiotika 4. generace, 30 tablet
238 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 10 03 132538
Akce NÁŠ TIP
1 490 Kč –10 %
x

Detailní popis produktu

NYADERM® ProBio je unikátní doplněk stravy obsahující optimalizovanou kombinaci klinicky testovaných probiotik 4.generace, prebiotik, flavobiotik, riboflavinu a biotinu.

Unikátní složení

Obsahuje vyvážený komplex testovaných probiotických kmenů živých mikroorganismů Bifidobacterium lactis HN019  a Lactobacillus rhamnosus HN001 ve formě adherovaného biofilmu, v celkovém počtu 10 miliard v tobolce. Biofilm je souvislá vrstva bakterií, které vytváří stimulační a ochrannou bariéru vyznačující se vyšší stabilitou a odolností vůči kyselému pH žaludku. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici.

Prebiotika Inulin a glukózová vláknina jsou nestravitelné oligosacharidy, které lidské tělo neumí využít, ale umí je strávit až naše přátelské bakterie. Glukomanan je důležitým oligosacharidem, který podporuje tvorbu probiotického biofilmu pro rehydrataci kultur. Vitamíny Riboflavin a Biotin přispívají k udržení normálního stavu pokožky. 

Rostlinné polyfenoly, tzv. flavobiotika, působí jako silné antioxidanty a efektivně stimulují růst přátelských střevních bakterií. Jedna kapsle obsahuje polyfenoly v množství adekvátním k půldenní porci ovoce a zeleniny.

CO JSOU PROBIOTIKA 4. GENERACE?

Probiotika 4. generace přináší čistou ŽIVOU bakteriální kulturu ve formě biofilmu, jehož přítomnost je důležitá pro přilnutí bakterií na střevní epitel. Svou strukturou se blíží reálnému stavu, v jakém se vyskytují na střevní sliznici. Mají optimalizovány podmínky pro rychlou adhezi na střevní epitel, vyznačují se vyšší stabilitou a vyšší odolností vůči kyselému pH žaludku.

PROBIOTIKA PRO NÁROČNÉ

 
 Jaké problematiky řeší
 
 
 
Estetické problémy: snížená pevnost, pružnost, hydratace pokožky a pleti, ochablá pokožka v důsledku celulitidy.
 
 
Probiotické bakterie zajišťují produkci celé řady metabolitů, které se dostávají do krevního řečiště a jsou důležitými molekulami pro regeneraci pokožky. Mezi tyto molekuly patří například krátkořetězcové mastné kyseliny (1).
 
 
Zdravotní problémy: akné, ekzémy, pigmentace, skvrny na pokožce a pleti
 
 
 
 
Při výskytu zánětlivých stavů je řadou studií potvrzeno, že modulace střevní imunity vede i k modulaci imunitních reakcí na pokožce. To má obrovský vliv zejména při výskytu ekzémů a atopické dermatitidy. Obě tato onemocnění jsou způsobena “rozhozením” imunitního systému. Právě ten můžeme „srovnat do normálu“ pomocí probiotik a regulací imunity ze střeva (1).
 
 
Imunitní problémy: bakteriální, plísňové, kvasinkové a virové infekce
 
 
 
Podávání probiotik napomůže šetrně a přirozeně nastartovat obranné mechanizmy na kůži, které omezí výskyt bakteriálních a kvasinkových infekcí (1).
 
 
Užívání antibiotik
 
 
 

Antibiotika jsou látky, které inhibují (zastavují) růst a množení mikroorganismů nebo je usmrcují.

Biologické účinky antibiotik jsou způsobeny změnou přirozené bakteriální mikroflóry kůže nebo sliznic. Jsou zvláště časté při používání širokospektrých antibiotik (ampicilinu, tetracyklinů) (6). Širokospetrální antibiotika jsou unikátní lék, ale i „jed“, protože vyhubí plošně škodlivé bakterie i prospěšné bakterie. V důsledku toho se naruší křehká rovnováha bakteriální populace uvnitř těla i na pokožce. Každý cyklus léčby širokospektrálními antibiotiky ovlivní střevní mikrobiom až na dva roky (7).
 

 

 

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o plěť
Hmotnost: 0.2 kg
×

Splátková kalkulačka ESSOX