Liftingové znovuzrození bez jehel

 

Tyto dva produkty představují novou generaci anti-age péče o pleť a pomůžou vám přiblížit se snu o věčném mládí. Vyvinuto pro ženy 40 +.

Koncentrované regenerační sérum Axantine

Liftingový krém proti vráskám Axantine

Jsou to jediné produkty, které obsahují nejsilnější antioxidant na světě astaxantin a formu dermoaktivních nanokapslí, která umožňuje dopravovat účinné látky přímo do nejhlubších vrstev pokožky.

4 999 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 468
Liftingové znovuzrození bez jehel
x

Detailní popis produktu

Tohle není pohádka.

Tyto dva  produkty píší opravdový příběh vědeckého pokroku. Představují totální revolucí v péči o zralou pleť.

Je to příběh o tom, jak firma GUAM využila mimořádné síly astaxantinové molekuly aby vytvořila řadu Axantine. Generaci krémů s nejsilnějším antioxidantem na světě. Krémů, které dovedou vaši pleť chránit, vyživovat a proměnit ji v opravdovou pohádku.

Jak funguje astaxantin?

  • je hlavním systémem antioxidační ochrany pokožky
  • snižuje degradaci kolagenu a elastenu
  • zmenšuje výskyt vrásek
  • chrání pokožku před UV zářením a hloubkově ji hydratuje a vyživuje 

Axantine - tvoje nové slovo pro pleť.

Jedná se o vědecký objev, který významným způsobem mění pohled na zdraví a krásu. 

Popis není dostupný.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak účinný je doopravdy krém co používáte?

Ne vždy je hlavním ukazatelem kvality vůně či pocit, který nám náš oblíbený krém zanechává na obličeji. Existuje mezinárodně uznávaný systém hodnocení antioxidační síly a to i v případě krémů. Tato hodnota se nazývá ORAC a pomáhá nám analyzovat, měřit a vyjádřit účinnost. 

Univerzitní studie prokázaly, že krém Axantine Supreme od Guamu má vysokou hodnotu ORAC.

Tento zázrak je možný díky využití astaxantinu (nejsilnějšího antioxidantu na světě), spolu s drahocennými kmenovými buňkami rostlinného původu získaných z mořských řas. 

Přiblížíte se snu o věčném mládí

Astaxantin získaný z mořských řas společně s technologií dermoaktivních nanokapslí mění tento produkt na jedinečný krém, který nás může přiblížit snu věčně mladé pleti.

 

Tento balíček obsahuje tyto dva produkty:

Koncentrované regenerační sérum Axantine

Liftingový krém proti vráskám Axantine

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX