Koncentrované regenerační sérum Axantine

Tohle je cesta jak zastavit čas...

Koncentrované regenerační sérum Axantine z řady GUAM SeaTherapy představuje jedinečnou výživnou kúru plnou antioxidantů. Působí proti stárnutí pleti a oxidačnímu stresu způsobenému UVA a UVB zářením. Obsahuje astaxantin z mořských řas, nejsilnější antioxidant na světě, a výtažky z mikrořasy Protheca moriformis, která je přírodním zdrojem Omega 9. 

2 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 465
Koncentrované regenerační sérum Axantine
PM 21 SeaTherapy Axantine FialeViso 01 scaled
Novinka
x

Detailní popis produktu

Koncentrované regenerační sérum Axantine z řady GUAM SeaTherapy má bohatou a hedvábnou texturu a představuje jedinečnou výživnou kúru plnou antioxidantů. Působí proti stárnutí pleti a oxidačnímu stresu způsobenému UVA a UVB zářením. Obsahuje astaxantin z mořských řas, nejsilnější antioxidant na světě, a výtažky z mikrořasy Protheca moriformis, která je přírodním zdrojem Omega 9. To vše je doplněno o vyváženou směs drahocenných rostlinných olejů (konopný, slunečnicový a hroznový), která pomáhá chránit pokožku obličej před fotostárnutím. Výsledkem je správně vyživenározjasněná a hladká pleť.

DOPORUČENÁ KÚRA: 

Pro nárazovou kůru doporučujeme každodenní aplikaci po dobu alespoň jednoho týdne, poté každý druhý den po dobu cca 10 dnů.

Použití koncentrovaného regeneračního séra Axantine se také doporučuje při změnách ročního období nebo kdykoliv se pokožka zdá být mdlá a unavené. V takových případech doporučujeme sérum aplikovat každý den po dobu minimálně 10 dnů.

Pro udržovací kůru a prevenci stárnutí pleti aplikujte několik kapek séra na nejvíce poznamenané zóny obličeje před použitím pleťového krému.

1 lahvička je určena pro aplikaci na obličej, krk a dekolt. Pro aplikaci na obličej postačí 1/2 lahvičky, zbývající polovinu si ponechte v dávkovači pro následnou aplikaci. 

POUŽITÍ: (1) Přiložte otvírák na lahvičku. (2) Pomocí otvíráku otevřete lahvičku podél vyznačené linie (otvírák lze opětovně použít). (3) Vložte aplikátor s uzávěrem a zlehka zatlačte. (4) Nechte produkt natéct do aplikátoru, sundejte uzávěr, zavřete a stisknutím naneste produkt na konečky prstů. (5) Naneste na obličej a krk a masírujte od spodní části krku směrem nahoru a dále od středu obličeje směrem ven, zvláště pak na čele, konturách rtů a lícních kostech. Masírujte, dokud se produkt zcela nevstřebá. (6) Po použití aplikátor opláchněte a uschovejte pro další aplikaci. Pozn.: aplikátor je vyroben z těsnícího materiálu, aby nedošlo k vylití produktu či kontaktu se vzduchem. Pro snazší zasunutí aplikátoru lehce zatlačte a zašroubujte, dokud nezapadne na lahvičku.

Balení 8 lahviček po 2 ml

 

NAŠE DOPORUČENÍ:

Pro maximální efekt používejte v kombinaci s Liftingovým krémem proti vráskám Axantine

Více o krému ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Zralá pleť - vrásky
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX