Liftingový krém proti vráskám Axantine

Okamžitý liftingový účinek!  

Liftingový krém proti vráskám GUAM SeaTherapy Axantine je výsledkem více než třiceti let výzkumů mořských řas. Představuje novou generaci anti-age pleťových krémů.

Jedinečná péče o zralou pleť díky těmto 3 složkám:

  • nejsilnější antioxidant na světě astaxantin z mořských řas
  • kyselina hyaluronová 
  • technologie dermoaktivních nanokapslí, která umožňuje dopravovat účinné látky přímo do nejhlubších vrstev pokožky je jeho účinnost znásobena

 

3 260 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 462
Liftingový krém proti vráskám Axantine
PM 21 SeaTherapy Axantine CremaLiftingAntirughe 01 scaled
guam
x

Detailní popis produktu

Proč si jej zamilujete

Astaxanthin je červenofialový karotenoid získávaný z Haematococcus pluvialis. Tato mikrořasa je schopná za správných podmínek produkovat tento červený pigment, jehož funkcí je udržovat DNA řasy při zdraví. Pozorování této schopnosti ochránit své vlastní DNA vedla vědce ke zkoumání možností aplikace astaxanthinu v kosmetických výrobcích, které by chránily lidské buňky před oxidačním stresem. Astaxanthin se ukázal být velice užitečným pro zdraví – redukuje tiché záněty spojené s fotostárnutím pokožky a je považován za nejsilnější antioxidant v přírodě.

Vědecké výzkumy prokázaly, že jeho schopnost neutralizovat volné kyslíkové radikály je 6000krát silnější než vitamín C, 790krát silnější než koenzym Q10 a 110krát silnější než vitamín E.

Liftingový krém proti vráskám GUAM SeaTherapy Axantine

je výsledkem více než třiceti let výzkumů mořských řas. Představuje novou generaaci anti-age pleťových krémů s vysokou antioxidační silou. Je totiž vyroben z astaxanthinu z mořských řas, nejsilnějšího antioxidantu na světě. Díky technologii dermoaktivních nanokapslí, která umožňuje dopravovat účinné látky přímo do nejhlubších vrstev pokožky je jeho účinnost znásobena. Liftingový krém proti vráskám Axantine působí proti volným radikálům, oxidačnímu stresu a tím i proti stárnutí. Pokožka obličeje je hladší, jasnější a vrásky jsou méně viditelné.

POUŽITÍ

naneste tenkou vrstvu krému na obličej a krk a krouživými pohyby vmasírujte. Doporučují se dvě aplikace denně, jedna ráno a jedna večer.

Během změn ročních období nebo kdykoliv pokožka působí mdle či unaveně doporučujeme před použitím krému nanést několik kapek Koncetrovaného regeneračního Séra Axantine na nejvíce poznamenané zóny obličeje. Sérum aplikujte minimálně po dobu 10 dnů.

Liftingový krém proti vráskám Axantine neobsahuje barviva. Jeho přirozená růžová barva je způsobena barvou astaxanthinu.

Balení 50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Zralá pleť - vrásky
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX