AVO IQ SKIN

Krásný den přeji, já jsem Anit, zakladatelka a majitelka společnosti AVO IQ SKIN. Ráda bych vám stručně představila, kdo jsem, co dělám a důvod, proč jsem se rozhodla založit AVO.

Kdo jsem

Mojí hlavní obživou je psaní knížek a komunikace s lidmi v rámci osobního rozvoje. Provozuji také neziskovou společnost na pomoc svobodným maminkám v rámci rozšíření jejich vzdělání a možnosti najít si tak lepší pracovní uplatnění a životní standard pro ně a jejich děti. Ve volném čase je mým koníčkem ruční výroba šperků, z jejichž prodejů také podporuji moji neziskovou organizaci.

Proč AVO?

AVO IQ SKIN jsem se rozhodla založit na základě trendu, který teď úplně posedl Ameriku, ve které v současné době žiji. Když jsem poprvé uviděla silikonové polštářky proti vráskám pomyslela jsem si…”hmmm, další scam” 😀 Pak jsem si ale začala všímat desítky známých amerických bloggerek, které silikonové polštářky proti vráskám vychvalovaly do nebes a jejich recenze na mě začaly vyskakovat ze všech stran. Začala jsem se tedy pídit po tom, co to lékařský silikon je a jak se v rámci pokožky používá. Byla jsem ohromena, kolik existuje studií o funkčnosti silikonu a jeho blahodárných účinků na pokožku.

Na základě těchto informací jsem tedy nakonec podlehla a silikonové polštářky si objednala. Hned po prvním použití jsem byla naprosto ohromená! Patřím mezi ženy, které milují trendy a celkově péči o sebe sama. Musím přiznat, že jsem vyzkoušela naprosto všechno, od botoxu, výplní až po laserová ošetření a nejspíš bych v nich pokračovala až dodnes. S manželem jsme se ale rozhodli pro založení rodiny, a proto jsem své tělo nechtěla vystavovat jedům a invazivním technikám. Zároveň jsem ale nechtěla, aby se mi vrásky vrátily. Silikonové polštářky pro mě proto byly jedinou volbou, protože krémy, byť jsou sebe dražší a deklarují sebevětší redukci vrásek vám vrásky prostě nevyhladí.

Založení AVA

Co to vlastně znamená AVO, AVO je zkratka Anit, Veru, Oli, jména lidí, kteří mi byli nejblíž a se kterými jsem tento projekt chtěla realizovat. Bohužel se naše názory po čase rozešly, a tak jsem na AVO zůstala pouze já sama. Teď, když se ohlédnu zpátky vidím, co všechno jsem dokázala, co všechno jsem se naučila, a především jak moc mě začalo bavit porozumět našemu tělu co nejlépe, abychom mu mohli dopřát co nejvíce. Miluji přinášet vám články a poznatky o trendech v péči o pleť, komunikovat s vámi na sociálních sítích, a především vidět spokojené tváře po použití našich polštářků.

Děkuji, že jste dočetli až sem a přeji vám krásný den bez vrásek,

Anit, AVO

Žádné produkty značky AVO IQ SKIN nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX