Vyživující tělový olej Sea Ritual

Už žádné "sušinky"

Vyživující tělový olej z hydratační řady Sea Ritual představuje opravdový domácí rituál  pro suchou až přesušenou pokožku.

990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 429
Vyživující tělový olej Sea Ritual
x

Detailní popis produktu

Vyživující tělový olej Sea Ritual obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají hydratovat a do hloubky vyživovat vaši pleť a dodávají jí přirozený jas. Hlavními aktivními složkami jsou rýžový olej a kyselina olejová získaná z mořských řas GUAM. Rýžový olej je velice bohatý na Gamma-oryzanol, směs lipidů se silným antioxidačním účinkem. Kyselina olejová z mořských řas pak hloubkově hydratuje a zjemňuje pleť.

ÚČINNÉ LÁTKY

Mořské řasy GUAM, rostlinné oleje z rýže a avokáda.

POUŽITÍ

Naneste olej na pokožku těla a masírujte do úplného vstřebání. Doporučujeme produkt používat s ostatními produkty z řady Sea Ritual.

Schéma použití – intenzivní 7denní kúra

Gelový scrub – 1 aplikace před použitím tělové masky

Tělová maska – 1 aplikace každý den

Tělový olej – 1 aplikace po tělové masce

 

Schéma použití – udržovací kúra (doporučuje se po dobu 1 měsíce)

Gelový scrub – 1x týdně

Tělová maska – 2x týdně

Tělový olej – každý den, kdy se neaplikuje tělová maska

BALENÍ

200 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX