TR90 Chocolate 90-DAY Balíček - regluace tělesné hmostnosti, 3 měsíční hubnoucí kůra

Lze hubnout zdravě? Ano! Vaše kompletní proměna začíná zde. Objevte znovu své zvědavé a sebevědomé já s TR90. Jedná se o program na regulaci hmotnosti založený na vědě v oblasti výživy, síle přírodních složek a systému osobní podpory.  Díky tyčinkám nahrazujícím jídlo, nápojům bohatým na rostlinné výtažky a vyváženým přírodním doplňkům stravy – plus cvičebnímu a dietnímu plánu – určitě objevíte nejlepší způsob, jak si zorganizovat život.

Změna není o číslech na váze: je o přeměně chutí, o přijmutí nesnadné výzvy a o novém vymezení životních návyků, pokud jde o to, jak se stravujeme, hýbeme a žijeme. 

 

standardní cena: 29 377 Kč –25 % 21 900 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 56
TR90 Chocolate 90-DAY Balíček - regluace tělesné hmostnosti, 3 měsíční hubnoucí kůra
1TR90lemon
29 377 Kč –25 %
x

Detailní popis produktu

Za 90 dní se může změnit mnohé. Způsob, jak se stravujete. Způsob, jak se hýbete. Způsob, jak žijete. Na tyto tři oblasti se v balíčku TR90 90-Day Kit zaměřuje podrobný Průvodce programem, tyčinky nahrazující jídlo a jedinečné rostlinné doplňky stravy, a proto vás můžou dovést ke zdravému životnímu stylu.

Program TR90 je 90 denní program, který vám pomůže dosáhnout zdravěji vypadajícího já. Tento inovativní program vás posílí a pomůže vám dosáhnout vašich cílů tím, že se zaměří na překážky, které stojí mezi vámi a vaším vyváženým zdravím. Program je založen na exkluzivní vědě, která udrží vaši motivaci, abyste naplno využili potenciál vašeho těla.

Tento program obsahuje:

  • 3 měsíční balení doplňků stravy TR90: 1x TR90 JS, 3x TR90 Complex C a 3x TR90 Complex F
  • 1 měsíční náhradu jídla TR90 (30 tyčinek TR90 M-Bar Chocolate) a k tomu poukaz na 15% slevu na 2 balení tyčinek TR90 M-Bar (30 ks)
  • 1 Průvodce Programem TR90
  • 1 Deník proměny s perem TR90
  • 1 Krabičku na tablety

Nastal čas začít pracovat na svém štíhlejším, zdravějším a šťastnějším já. Jste připraveni?

Porce

TR90 JS: 1 balení – 15 sáčků (37 g)
TR90 Complex F: 1 lahvička – 120 kapslí (63 g)
TR90 Complex C: 1 lahvička – 90 kapslí (52 g)
TR90 M-BAR: 1 tyčinka M-Bar Chocolate (59 g)

Denní užívání

TR90 JS: Prvních 15 dní programu užívejte 1 sáček smíchaný se sklenicí vody nebo s vaším oblíbeným nápojem s nízkým obsahem kalorií

TR90 Complex C: Po dobu 30 dnů užívejte 1 tobolku 3krát denně. Doporučujeme užívat 15 - 20 minut před jídlem s velkým množstvím vody.

TR90 Complex F: Po dobu 30 dnů užívejte 1 tobolku 4krát denně. Doporučujeme užívat 15 - 20 minut před jídlem s velkým množstvím vody.

TR90 M-Bars: Během 30denního programu užívejte jednu tyčinku jako náhradu jednoho jídla denně a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Ingredience

TR90 JS: Výtažek z plodů Opuncie (Opuntia ficus-indica L. Mill.) (2000 mg/sáček), výtažek z květů šafránu (Crocus sativus L.) (177 mg/ sáček), výtažek z plodů granátového jablka (Punica granatum L.) (150 mg/sáček), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis L. var. osbeck) (125 mg/sáček)

TR90 COMPLEX C: Prášek z kakaových bobů (Theobroma cacao L.) (750 mg/3 kapsle, prášek z plodů višní (Prunus cerasus L.) (300 mg/3 kapsle, kapsle (želatina), výtažek z plodů granátového jablka (Punica granatum L.) (250 mg/3 kapsle), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý).

TR90 COMPLEX F: Výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera L.) (400 mg/4 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z lístků zeleného čaje (Camelia sinensis L. kuntze) (300 mg/4 kapsle), výtažek z cibule (Allium cepa L.) (250 mg/4 kapsle), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis L. var. osbeck) (250 mg/4 kapsle), výtažek z citrusových plodů (200 mg/4 kapsle): [citrón (Citrus limon L. burm. f.) (40 mg/4 kapsle), pomeranč (Citrus sinensis L. var. osbeck) (120 mg/4 kapsle), mandarinka (Citrus reticulata blanco) (20 mg/4 kapsle),  grapefruit (Citrus x paradisi macfad) (20 mg/4 kapsle)], zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý), prášek z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum L.) (50 mg/4 kapsle).

Tyčinka TR90 CHOCOLATE M-BAR - Cizrnová mouka, rozpustná vláknina získávaná z řepy, sójová bílkovina, zvlhčující látky: sirup maltitol, sirupy glycerol a sorbitol, hořká čokoláda se sladidlem (10 %) (kakaová pasta, sladidlo: maltitol, kakaové máslo, emulgátor: lecitin (sója), přírodní vanilkové aroma), hrášková bílkovina, formy minerálních látek (fosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, fosforečnan sodný, uhličitan hořečnatý, difosforečnan železitý, zink-citrát, glukonát měďnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, jodid draselný), škrob, slunečnicový olej, kakaové máslo, aromata, vláknina z akácie, rozdrolené kakaové boby, přírodní aroma, sůl, stabilizátor: uhličitan vápenatý, formy vitamínů (vitamín C, vitamín E, vitamín B3 (niacin), vitamín A, vitamín B5 (kyselina pantothenová), vitamín B8 (biotin), vitamín B6, vitamín B12, vitamín D, vitamín B2 (riboflavin), vitamín K, vitamín B1 (thiamin), vitamín B9 (kyselina listová), maltodextrin, emulgátor: sójový lecitin, sladidlo: cukralosa.

Informace o alergenech: alergeny jsou zvýrazněny tučně. Může obsahovat stopy: obilovin obsahujících lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), vejce a výrobky z nich, jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, ořechy a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany.

Upozornění

Pro TR90 JS, Complex C a Complex F:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, je-li porušena celistvost obalu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí.

Pro tyčinky TR90 M-Bar: 
Je důležité řídit se pokyny k užívání. Dodržujte přiměřený denní příjem tekutin, pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Požití nadměrného množství tohoto produktu může mít projímavé účinky. Tento produkt je určen k použití pouze jako součást nízkoenergetické diety – nezbytnou součástí této diety by měly být i jiné potraviny. Neužívejte v případě, že byla narušena celistvost obalu. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Skladujte na suchém místě v teplotě mezi 16°C a 18°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.2 kg

Kvalitní doplňky stravy inspirované přírodou, vyvinuté špičkovou vědou

Hlavní myšlenka vznikla v roce 1994, když dr. Michael Chang a dr. Joe Chang zjistili,  že mnoho druhů rostlin vykazuje v kombinaci s dalšími přírodními prvky neuvěřitelné účinky pro podporu našeho zdraví. Což bylo také posléze  vědecky ověřeno. 

V současnosti zaměstnává firma Pharmanex v oblasti výzkumu přes 20 vědců, kteří zkoumají publikované klinické a vědecké studie s cílem identifikovat rostlinné látky prospívající našemu zdraví.

Zaměřují se také na studium přirozených, zdravých procesů, probíhajících v lidském těle a určujících, jak dalece mohou být tyto funkce podpořeny výživovými doplňky. 

Výsledkem jsou inovativní, účinné  a ojedinělé produkty, které jednoduše musíte vyzkoušet.

×

Splátková kalkulačka ESSOX