TR90 V Shake vanilka

Tento lahodný shake je součástí  hubnoucí programu. Doplní tělu denní dávku bílkovin. Vhodná před  i po cvičení.  

Ať už se připravujete na důležitou sportovní akci nebo jen hledáte způsob, jak si zajistit optimální denní příjem bílkovin, TR90 V-Shake vanilka je pro vás to pravé! Náš proteinový vanilkový shake, který se snadno rozmíchá ve vodě, je vhodný pro vegany i vegetariány a neobsahuje laktózu, lepek ani sóju. Tento výborný shake obsahuje směs bílkovin ze dvou rostlinných zdrojů: hrachového proteinu a proteinu z hnědé rýže. Společně poskytují doplňkové množství bílkovin, aby pomáhaly podpořit zdravé stravování. Každá porce obsahuje 19 g bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

standardní cena: 1 307 Kč –38 % 804 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 516
TR90 V Shake vanilka
Snímek obrazovky 2024 02 07 110555
1 307 Kč –38 %
x

Detailní popis produktu

 

Co obsahuje?

Každá porce V-Shake obsahuje 19 gramů bílkovin z hrachu a hnědé rýže a je bez laktózy, lepku a sóji – ideální jako svačina s vysokým obsahem bílkovin, doplněk před cvičením či po něm anebo jako součást zdravé snídaně. Vyberte si šejkrovou láhev Pharmanex a vychutnejte si koktejl na cestách!

Hodí se i pro mě?

Všichni potřebujeme bílkoviny, a když doplníme vyváženou stravu proteinovými shaky, může to pomoci mít bílkovin dostatek. TR90 V-Shakes jsou vhodné pro všechny – pro sportovce, pro ty, kdo si chtějí vypracovat svalovou hmotu, a dokonce i pro osoby nad 65 let, co prostě chtějí držet krok s dětmi!

Denní užívání

Smíchejte 25 g prášku TR90 V-Shake s 500 ml studené vody a vypijte před nebo po cvičení.

Nejprve do šejkru nalijte tekutinu, pak přidejte proteinový prášek a důkladně protřepávejte 20-30 sekund. Nemáte-li váhu, 25 g odpovídá asi dvěma polévkovým lžícím.

Balení obsahuje:

  • TR90 V Shake vanilka, 500g sáček, 20 porcí

Složení

Hrachový proteinový prášek (63 %)*, proteinový prášek z hnědé rýže (31 %)*, přírodní vanilkové aroma, sladidlo: steviol-glykosidy 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubnutí
Hmotnost: 0.01 kg

Kvalitní doplňky stravy inspirované přírodou, vyvinuté špičkovou vědou

Hlavní myšlenka vznikla v roce 1994, když dr. Michael Chang a dr. Joe Chang zjistili,  že mnoho druhů rostlin vykazuje v kombinaci s dalšími přírodními prvky neuvěřitelné účinky pro podporu našeho zdraví. Což bylo také posléze  vědecky ověřeno. 

V současnosti zaměstnává firma Pharmanex v oblasti výzkumu přes 20 vědců, kteří zkoumají publikované klinické a vědecké studie s cílem identifikovat rostlinné látky prospívající našemu zdraví.

Zaměřují se také na studium přirozených, zdravých procesů, probíhajících v lidském těle a určujících, jak dalece mohou být tyto funkce podpořeny výživovými doplňky. 

Výsledkem jsou inovativní, účinné  a ojedinělé produkty, které jednoduše musíte vyzkoušet.

×

Splátková kalkulačka ESSOX