SublimeSkin Lift Mask - omlazující liftingová maska

Neohodnoceno

Neinvazní lifting s omlazujícími účinky! Tato liftingová oplachovací maska ​​s kyselinou hyaluronovou a tapiokovým škrobem vaší pleť doslova v mžiku rozzáří. Doporučeno pro zralou plet, nebo pro povadlou a bez tonu. Produkt s 98,8% přírodními složkami bez silikonů, živočišných derivátů.

TEST ÚČINNOSTI:

100 % účastníků zjistilo, že pokožka je kompaktnější a tónovaná 
100 % účastníků shledalo, že pokožka je hladká a uvolněná 
100 %  zjistili, že pleť je zářivá a rovnoměrnější 
100 % oceňuje produkt *

 
 
2 140 Kč 3 566,67 Kč / 100 ml
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 156
SublimeSkin Lift Mask - omlazující liftingová maska
Neohodnoceno
x

Detailní popis produktu

Krémová textura poskytuje ligtingový účinek na pokožku během doby zpracování a propůjčí po opláchnutí pokožce okamžitou a viditelnou kompaktnost a pevnost. Je to skvělé ošetření na poslední chvíli pří zvláštních příležitostech i ráno než jdete do práce.

Aktivní látky:

  • TAPIOCA ŠKROB Poskytuje extrakci tridimenzionální matrice, která je rozložena po povrchu pokožky a během několika minut vytváříviskoelastický film s okamžitým liftingovým efektem.
  • MAKRO KYSELINA HYALURONOVÁ(0,1%) Silně hydratující hygroskopická molekula, která má schopnost udržet ve vodě 1000 násobek
    vlastní hmotnosti. Uklidní pokožku a udržuje její pružnost a měkkost.
  • ILLIPE BUTTER Hydratuje a elasticizuje pokožku a zanechává ji hedvábnou a hladkou.
  • ACHILLEA MILLEFOLIUM z Davines Scientific zahrady , jedna z nejstarších známých rostlin používaných člověkem, znovuobjevená a extrahovaná udržitelnou metodou, která používá vysokotlakou vodu. Jméno pochází z řecké mytologické postavy Achille, který používal Achillea k léčení svých ran. Bohatý na kyselinu ch-lorogenovou.

 

POUŽITÍ:

V případě potřeby po vyčištění naneste štětcem. Nechte 10 minut působit, poté opláchněte čistou vodou. Následujně aplikujte vybraný krém Sublime Skin Cream a make-up. Po použití umyjte štětec vlažnou vodou.

 

 

 

 

 

Spojení striktních vědeckých výzkumů s celistvým přístupem ke kráse.

Profesionální kosmetika italské značky Comfort Zone je určena všem těm, kteří hledají 100% přírodní účinné produkty zaměřené na zpomalení či zastavení stárnutí pokožky. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití.

Veškeré ingredience produktů Comfort zone jsou osobně vypěstované, bezpečné a díky obsahu vzácných přírodních olejů a rostlinných extraktů s vysokým procentem přírodních složek (až 98%) velmi příjemné pro všechny typy pleti. 

Nulový obsah silikonů, parabenů, minerálních olejů, živočišných složek a  alkoholu. Konzervační látky jsou obsaženy v nejnižší možné koncentraci, voleny vždy na základě precizního výběru dle nejvyšší šetrnosti.

Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, kde podléhají pravidelnému testování. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX