Ranní omlazující rituál pro ženy 40 +

Inspirujte se naším ranním pečujícím rituálem a dopřejte si pocity jako Lehkost, Klid či Harmonie. 

 

7 335 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 396
Ranní omlazující rituál pro ženy 40 +
KLara Rott
NÁŠ TIP
x

Detailní popis produktu

Na jaké vlně den začneme, na takové většinou i jedeme celý den. Pokud tedy ráno začneme s  pečujícím rituálem a dopřejeme si pocity jako Lehkost, Klid či Harmonie, přesně v tomto duchu se ponese celý náš den.

1. Ráno nejprve použijte mycí olej Lehkost Lehkost - Vyživující mycí olej

2. Poté naneste bylinné tonikum Klid  Klid - Zklidňující bylinné tonikum

Na takto dokonale vyčištěnou pleť pak naneste hydratační liftingový fluid Nádech a poté dvousložkové sérum Harmonie.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jemné a hlubší vrásky
Hmotnost: 0.2 kg

Klara Rott

Klara Rott je účinná přírodní bio kosmetika pro všechny, kteří o sebe chtějí pečovat, ale kvůli kráse nechtějí riskovat své zdraví.

“Jsem ráda, že se mi podařilo zbořit mýtus, že přírodní kosmetika nemůže být účinná”
říká zakladatelka značky Klára Rott

K výrobě kosmetiky Kláru přivedly vlastní problémy s pletí. Nechtěla používat chemické přípravky a ty přírodní byly nevalné kvality. Proto se spojila s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí a několik let vyvíjela kosmetiku vhodnou i pro problematickou pleť. Tak vznikla kosmetika Klara Rott, která skutečně pomáhá pleti zbavit se obtíží a kde se na surovinách rozhodně nešetří. 

Má vlastní výrobu ve Středních Čechách, kde si spoustu vstupních surovin i sama vyrábí. Všechny vstupní suroviny si důkladně testuje. Z laboratorních analýz zjistila, že i u bio surovin je různá kvalita. Proto má po celém světě vybrané ověřené pěstitele a dodavatele, u kterých podporuje fair trade přístup. Například rooibos má z JAR, bambucké máslo z Ugandy, zelený čaj z Číny, opunciový olej z Maroka a kmenové buňky ze Švýcarska.

“Vždy se snažím na věci dívat jinak a přemýšlím, jak je posunout výš. Nechci dělat produkty, které už na trhu jsou a jen je balit do nových obalů. Důležitá je jejich reálná funkčnost a inovativnost. Proto jsme vyvinuli unikátní dvousložkovou aplikaci pro zvýšení účinků našich přípravků bez zbytečných vyplňovačů jako je voda, konzervanty, parfemace, silikony, atd. Vaše pleť si to totiž zaslouží”

říká zakladatelka značky Klara Rott

×

Splátková kalkulačka ESSOX