Odvodňující zábal Guam s chladivým efektem na střední celulitidu 500g

Ulevuje oteklým a těžkým nohám a zlepšuje jejich celkový vzhled.

standardní cena: 1 350 Kč –10 % 1 215 Kč 243 Kč / 100 g
Dostupnost: Skladem
Kód: 477
Odvodňující zábal Guam s chladivým efektem na střední celulitidu 500g
GUAM bah zabal str. cel
1 350 Kč –10 %
x

Detailní popis produktu

Tyto šetrné bahenní zábaly nevyužívají efektu aktivního tepla a jsou určené především na nohy trpící na otoky a pocit těžkosti. Zmírňují záněty v podkoží a odvádějí z tkání přebytečnou vodu, čímž ve výsledku zlepšují celkový vzhled nohou. Zároveň působí na střední celulitidu. Zpevňují pokožku a zanechávají jí příjemně jemnou. 

Vhodné pro nohy s křehkými žilkami nebo křečovými žílami.

ÚČINNÉ LÁTKY

Mořské řasy GUAM, jíl, rostlinné výtažky z břečťanu, jírovce a chaluhy bublinaté, mentol a esenciální oleje z citrónu a oregana.

POUŽITÍ

  • Naneste pomocí lehké masáže na problémové partie.
  • Zabalte obyčejnou průhlednou kuchyňskou fólií a nechte působit 45 minut.
  • Opláchněte vlažnou vodou.

Doporučujeme používat spolu s bahenním gelem ze stejné řady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celulitida a strie
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX