Kúra proti vypadávaní vlasů - ampule UPKer

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů?

Tato kúra obsahuje přírodní ingredience, které posilují vlasy a dodávají vitalitu pokožce hlavy tím, že povzbuzují činnost podkožních cévek, čímž předcházejí některý příčinám nadměrného vypadávání vlasů. 

  • hydrolyzovaný sójový protein zvyšuje schopnost vlasů udržovat vlhkost, dále je posiluje, uhlazuje a dodává vlasům lesk
  • 15% koncentrát z řasy Undaria Pinnatifida vyživuje pokožku hlavy a vlasové kořínky
918 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 444
Kúra proti vypadávaní vlasů - ampule UPKer
x

Detailní popis produktu

ÚČINNÉ LÁTKY

Každá ampule obsahuje hydrolyzovaný sójový protein, výtažek z řasy Undaria Pinnatifida, výtažek z chaluhy bublinaté, výtažky z arniky a vilínu virginského, multivitaminový komplex (B5, B3, B1, A, E, H), směs esenciálních olejů (máta klasnatá a máta peprná), hydrolyzovaný keratin, glutamin, metionin.

Neobsahuje parafin, minerální oleje, lanolin, SLS, SLES, PEG, parabeny. Testováno na nikl.

POUŽITÍ

Naneste celý obsah lahvičky na pokožku hlavy a vmasírujte konečky prstů. Používejte obden (3x týdně) po dobu jednoho měsíce. Následně snižte frekvenci aplikací na jednu ampuli týdně po dobu třech měsíců. Doporučujeme používat během přechodných ročních období – jaro a podzim.

BALENÍ

12 ampulek po 7 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX