Krém na krk a dekolt Seatherapy

Krém s mořskou silou, který účinně zpevňuje povolenou kůži na bradě a krku.

standardní cena: 850 Kč –10 % 765 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 597
Krém na krk a dekolt Seatherapy
dekolt a krk
Tip
850 Kč –10 %
x

Detailní popis produktu

Tento krém z řady Seatherapy se vyznačuje intenzivním remodelačním účinkem, který cílí na oblast krku a dekoltu. Je vhodný pro všechny typy pleti, ale především pro pleť zralou, nebo pleť poznamenanou jizvami. Obsahuje přísady jako jsou červené řasy nebo vachta trojlistá, které ve spolupráci s aktivními nanokapslemi zpevňují a napínají vaši pokožku. Nanokapsle fungují tak, že se přichytí na tukové buňky a vypustí do okolí účinné látky, které buňku následně zmenší. Výsledkem je pružnější, viditelně mladší pleť v oblasti krku a dekoltu.

 

ÚČINNÉ LÁTKY

Kyselina hyaluronová, extrakt Bioactivity, výtažek z vachty trojlisté, výtažek z mikrořasy Neochloris oleabundans, aktivní nanokapsle se zeštíhlujícím účinkem.

POUŽITÍ

Naneste vrstvu krému od krku až po bradu a masírujte, dokud se krém zcela nevstřebá.

BALENÍ

75 ml

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o dekolt
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX