DIMADEA Slim – Revoluční doplněk stravy na hubnutí

3 hodnocení

Doplněk stravy pro dospělé na bázi AxiviteR, chromu, výtažků z mořských řas (Ascophyllum nodosum a Fucus vesiculosus), zeleného čaje a černého pepře.

1 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 698
DIMADEA Slim – Revoluční doplněk stravy na hubnutí
3 hodnocení
Snímek obrazovky 2024 03 07 152132
Novinka
x

Detailní popis produktu

Doplněk stravy pro dospělé na bázi AxiviteR, chromu, výtažků z mořských řas (Ascophyllum nodosum a Fucus vesiculosus), zeleného čaje a černého pepře.

Proč funguje?

Dimadea je doplněk stravy, který pomáhá podporovat a vyrovnávat tělesnou hmotnost s obsahem látek, které umožňují stimulaci metabolismu.

  • AxiviteR obsahuje potravinu nového typu (novel food), fenylkapsaicin.
  • Ascophyllum nodosum; mořská řasa bohatá na jod. Jod přispívá k normální funkci štítné žlázy a k normální tvorbě hormonů štítné žlázy, které regulují metabolické aktivity těla a jsou užitečné při kontrole tělesné hmotnosti.
  • Fucus vesiculosus; hnědá mořská řasa, která roste pobliž skalnatých pobřeží Atlantského a Tichého oceánu. Tato mořská řasa je bohatá na vitamíny, minerály a stopové prvky, které podporují očistnou a tonizační metabolickou činnost, čímž podporují rovnováhu tělesné hmotnosti.
  • Zelený čaj (Camellia sinensis); se liší od černého čaje tím, že nepodléhá fermentačnímu procesu, který by způsobil oxidaci hlavních polyfenolických sloučenin, katechinů, z nichž nejdůležitější je epigallokatechin-gallát (EGCG), molekula s tonizujícím a antioxidačním účinkem. Antioxidační účinek zeleného čaje působí proti oxidačnímu stresu vyvolanému volnými radikály. Podporuje odvádění tělních tekutin a rovnováhu tělesné hmotnosti.
  • Pikolinát chromu; stopový prvek důležitý pro lidský organismus, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
  • AxiviteR je registrovaná ochranná známka společnosti Axichem.

VAROVÁNÍ: Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestře stravy a měly by se používat za dodržování zdravého a vyváženého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Produkt se musí užívat jako součást přiměřeně nízkokalorické stravy a pouze při zdravém životním stylu s dobrou úrovní fyzické aktivity. Pokud produkt hodláte užívat po dobu delší než 3 týdny, poraďte se se svým praktickým lékařem.

DALŠÍ UPOZORNĚNÍ: Obsahuje kofein: nedoporučuje se dětem, v těhotenství a kojení. Obsahuje epigallokatechin-gallát (EGCG) ze zeleného čaje: užívání v těhotenství se nedoporučuje.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ DO 3 LET.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ A POUŽITÍ: Užívejte 1 kapsli denně 30 minut před snídaní. Zapijte vodou, nežvýkejte.

FORMULACE: Kapsle po 730 mg.

BALENÍ: Netto hmotnost 21,9 g, obsahuje 30 kapslí.

DATUM SPOTŘEBY PLATÍ PRO VÝROBEK V NEPOŠKOZENÉM BALENÍ, KTERÝ JE SPRÁVNĚ SKLADOVÁN. CHRAŇTE PŘED TEPLEM, SVĚTLEM A VLHKOSTÍ (10–25 °C).

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX