Zeštíhlující terapie proti střední celulitidě

Zeštíhlení a minimalizace střední celulitidy. Nejúčinnější způsob jak bojovat s celulitidou, nevzhlednými boulemi na nohách a přebytečným tukem v pase a břichu.

Tento balíček potěší každou ženu, obsahuje:

1.Bahenní zábal na břicho a pas 500 g zmenšuje břicho a tvaruje pas

2.Bahenní zábal na střední celulitidu 500 g zeštíhluje stehna a hýždě, zmenšuje celulitidu

Dárek: Aktivátor v hodnotě 518 Kč zdarma do obou bahen. Zvýšení účinku bahen o 400%. Důležité, důkladně promíchat z bahnem, jinak můžete mít reakci. 1 KG – 100 ml. Můžete ale rozdělit 70ml na bahna boky a 30 ml na břicho

 

Kosmetické využití bahenních zábalů s mořskou řasou se ukázalo jako bezpečná neinvazivní léčba pro zlepšení biochemických a strukturálních změn typických pro celulitidu. Bahno z mořských řas Guam je přírodní produkt s vysokým obsahem čistého koncentrátu mořských řas. 

standardní cena: 2 590 Kč –10 % 2 331 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 471
Zeštíhlující terapie proti střední celulitidě
Vanocni balicek 4
2 590 Kč –10 %
x

Detailní popis produktu

 

CELULITIDA postihuje 80 až 90% žen ( i postpubertálních)

Studie prokázaly, že účastnice, které podstoupily terapii bahenními zábaly s mořskou řasou na hýždích a zadní straně stehen a to po dobu jednoho měsíce ( 4 aplikace týdně) zaznamenaly  tyto výsledky:

  • ošetření pozitivně ovlivnilo závažnost celulitidy a tloušťku tukové tkáně
  • ve srovnání s výchozími hodnotami vedla 1 měsíční aplikace zábalů s mořskou řasou k významnému snížení tloušťky tukové tkáně (-0,55±0,6cm). 
  • došlo k výraznému zlepšení závažnosti celulitidy na hýždích a zadní straně stehen mezi počátkem hodnocení a navazující kontrolou po 1 měsíci

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

 

Tento speciálně sestavený základní balíček se zaměřuje na partie břicha, pasu a nohou.

1. Bahenní zábal na střední celulitidu

Bahenní zábal na střední celulitidu se vyrábí podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas GUAM a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci.

ÚČINNÉ LÁTKY

Černý turmalin, mořské řasy GUAM, jíl, výtažky z chaluhy bublinaté, jírovce a z břečťanu, esenciální oleje z oregana a citrónu, zahřívací komplex.

POUŽITÍ

Před použitím dobře promíchejte. Pomocí masáže rovnoměrně naneste na kýžené partie. Ty potom zabalte běžnou kuchyňskou fólií. Bude tak mnohem snazší provádět běžnou činnost. Nechte působit maximálně 45 minut. Opláchněte teplou vodou. Pro lepší výsledek doporučujeme na závěr kúru ještě završit Krémovým gelem GUAM FIR.

2. Bahenní zábal Guam FIR na břicho a pas

Bahenní zábal na břicho a pas FIR. Originální receptura s mořskou řasou GUAM s výhodami vzdálených infračervených paprsků. Povzbuzuje mikrocirkulaci v pokožce díky tepelnému efektu na kůži pomáhá redukovat tuk.

ÚČINNÉ LÁTKY

Černý turmalin, mořské řasy GUAM, jíl, výtažky z chaluhy bublinaté, jírovce a břečťanu, esenciální oleje z šalvěje a citrónu, aescin, kofein, zahřívací komplex.

POUŽITÍ

Naneste hojné množství bahna na břicho a oblast pasu, a jemně masírujte. Zabalte průhlednou fólií. Po 30 minutách smyjte. Před použitím si pozorně pročtěte příbalový leták. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku, či v případě alergií na některou z obsažených ingrediencí.

 

Jako dárek získáte zdarma

AKTIVÁTOR

Aktivátor DUO Professional, používá se pro znásobení proticelulitidních účinků bahenních zábalů GUAM. Je výsledkem nejnovějších výzkumů v oblasti nanotechnologie. Aktivátor obsahuje stejné účinné látky, které jsou základem každého bahenního zábalu, navíc s příměsí pramenité vody z mořských pramenů u francouzského ostrova Noirmoutier. Aktivátor je vhodný do všech zábalů.

UPOZORNĚNÍ: Aktivátor je opravdu silný, tudíž je doporučeno vyzkoušet ho na jedné aplikace. 

POUŽITÍ: 10ml aktivátoru + 100g bahenního zábalu. Důkladně promíchejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX