Boto-maska Seatherapy – 3 aplikace

Kúra o 3 maskách, která vyplňuje vrásky díky svému botox efektu. Okamžitý liftingový efekt, který vydrží několik hodin po aplikaci.

standardní cena: 1 600 Kč –15 % 1 360 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 519
Boto-maska Seatherapy – 3 aplikace
Snímek obrazovky 2023 11 25 095748
1 600 Kč –15 %
x

Detailní popis produktu

Mimické vrásky jsou jasnou známkou stárnutí pleti. Objevují se v důsledku dlouhodobého opakovaného stahování obličejových svalů. Díky komplexu Botox-like, obsaženému v této inovativní pleťové masce je možné zmenšit viditelnost vrásek. Vrásky jsou přirozeně vyplněny a výsledkem je mladší, pevnější pleť.

ÚČINNÉ LÁTKY

Aktivační sérum: Polyvitamínový komplex (vitamín B, C, E a H), kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností, komplex Botox-like, extrakt Bioactivity z mořský řas GUAM.

Maska: mořské řasy, výtažek z přesličky.

Neobsahuje lanolin, umělá barviva, SLS, SLES, PEG, parabeny, látky živočišného původu.

POUŽITÍ

Balení obsahuje masku v prášku a aktivační sérum.

Nasypte prášek (v pytlíku označeném „A“) do misky. Následně zalijte aktivačním sérem (v pytlíku označeném „B“). Důkladně zamíchejte navlhčenou špachtlí nebo lžičkou po dobu 10-15 sekund, dokud se ingredience nespojí. Naneste urychleně přímo na obličej, než přípravek ztvrdne. Pokud se ve směsi vytvoří hrudky, přilijte trochu vlažné vody.

BALENÍ

Na 3 použití. Balení obsahuje 3x masku v prášku (20 gr) a 3x aktivační sérum (40 ml).

Doplňkové parametry

Kategorie: Jemné a hlubší vrásky
Hmotnost: 0.2 kg

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX