Zpevňující tělový krém Duo v menopauze

Neohodnoceno

Tento krém účinně působí proti tukovým buňkám, které se objevují v období menopauzy.

1 090 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 674
Zpevňující tělový krém Duo v menopauze
Neohodnoceno
x

Detailní popis produktu

V menopauze naše tělo prochází hormonálními změnami, které mívají dopad na náš metabolismus a ukládání tuků v našem těle. Tento zeštíhlující* krém je určen na lokalizované shluky tukových buněk, které jsou pro menopauzu typické. Obsahuje výtažky z mořských řas koraliny lékařské a Phyllacanta fibrosa, které spolu se stopovými prvky z pramenité vody Noirmoutier pomáhají odbourávat tuky právě v těchto problémových partiích a zpevňovat pokožku.

*Připomínáme, že nedochází k úbytku tělesné váhy – jedná se o estetický efekt.

ÚČINNÉ LÁTKY

Výtažky z mořských řas GUAM – konkrétně koraliny lékařské (corallina officinalis) a hnědých řas Phyllacanta fibrosa, pramenitá voda z ostrova Noirmoutier, glykosaminoglykany.

POUŽITÍ

Naneste krém na oblasti, ve kterých se hromadí podkožní tuk, zejména na stehna, břicho a hýždě. Masírujte do úplného vstřebání.

BALENÍ

200 ml

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX