Zpevňující obvazy na paže GUAM

Neohodnoceno

Zpevňující a drenážní kúra pro pokožku paží ve formě obvazů. Balení obsahuje náhradní náplň, takže je možné obvazy opětovně použít.

1 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 671
Zpevňující obvazy na paže GUAM
Neohodnoceno
x

Detailní popis produktu

Princip aktivních tkanin, který znáte z našich legín nyní přináší výhody i v péči o pokožku v oblasti paží. Tyto praktické obvazy jsou napuštěné aktivními látkami z mořských řas a nejrůznějších rostlin, které blahodárně působí na tón pleti a pomáhají odvádět z podkoží přebytečné tekutiny. Výsledkem je kompaktnější a pružnější pleť a pevněji vypadající paže. Obvazy mají chladivý účinek.

ÚČINNÉ LÁTKY

Mořské řasy GUAM (čepelatka prstnatá a chaluha bublinatá), zpevňující rostlinný výtažek (jírovec, pískavice, chmel, břečťan, přeslička, vilín, řebříček), sůl z mrtvého moře, osvěžující komplex s mentolem.

 

POUŽITÍ

  • Obvazy noste přímo na kůži. Přes ně si nasaďte ochranné návleky.
  • Nechte působit 25-35 minut. Jestliže bude pocit chladu příliš intenzivní, sundejte si obvazy dříve. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, důkladně si oči vypláchněte vlažnou vodu.
  • Sundejte si ochranné návleky a obvazy a ošetřovaná místa masírujte, aby se aktivní látky lépe vstřebaly. Obvazy vymyjte a nechte uschnout. Suché obvazy vraťte do původního balení.
  • Před dalším použitím doplňte aktivní tekutinu: tekutinu nalijte do balení s obvazy. Balení zavřete a nechte obvazy zcela napustit aktivní látkou.

 

Pro co největší zpevňující, drenážní a tonifikační efekt doporučujeme používat obvazy po dobu 2 týdnů podle následujícího schématu:

 

1 2 3 4 5 6 7
1. týden Ano Ne Ano Ne Ano Ne Ano
8 9 10 11 12 13 14
2. týden Ne Ne Ano Ne Ne Ano Ne

 

Upozornění: K vnějšímu použití. Nepolykejte. Udržujte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Po použití si umyjte ruce. Nepoužívejte v případě alergie na některou z ingrediencí produktu či na poraněnou nebo podrážděnou kůži. Případné tmavé skvrny na látce jsou běžným projevem vysoké koncentrace výtažků z mořských řas v tekutině, kterou je látka napuštěná.

 

BALENÍ

2 obvazy ze syntetické tkaniny napuštěné aktivní tekutiny

+ 2 náhradní balení aktivní tekutiny 45 ml

+ 10 jednorázových ochranných návleků na ruce

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX