Zeštíhlující legíny Pantadren Salino

1 hodnocení

Intenzivní odvodňovací kúra proti celulitidě s mořskými řasami GUAM a solí z Mrtvého moře pro hladší pokožku a štíhlejší siluetu.

standardní cena: 1 620 Kč –20 % 1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 585
Zeštíhlující legíny Pantadren Salino
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2024 01 05 143846
1 620 Kč –20 %
x

Detailní popis produktu

Legíny Pantadren Salino představují intenzivní kúru proti celulitidě se silným drenážním účinkem. Jedná se o opakovaně použitelné legíny napuštěné speciální tekutinou s obsahem mořské soli z Mrtvého moře, mořských řas GUAM, kofeinu a výtažků z břečťanu. Díky vysokému obsahu soli podporují legíny Pantadren Salino v pokožce tzv. osmózu, při níž dochází k přirozenému odvádění vody ven ze tkání. Legíny Pantadren Salino lze opakovaně použít díky opětovnému dolití aktivační tekutiny.

ÚČINNÉ LÁTKY

Mořské řasy GUAM (Fucus vesicolosus), sůl z Mrtvého moře, kofein, extrakt Bioactivity, výtažek z břečťanu.

POUŽITÍ

Pantadren Salino: přes spodní prádlo si oblečte si legíny Pantadren Salino. Doporučujeme rovněž nasadit přiložené ochranné kalhoty s efektem „sauna“. Nechte působit 35-40 minut. Můžete se pohybovat normálně. Překročení doby působení nemá vedlejší účinky. Sundejte ochranné kalhoty a legíny a zbylý produkt vmasírujte do pokožky. Legíny následně umyjte v ruce vodou a jemným čistícím prostředkem a vložte zpět do přiloženého uzavíratelného sáčku. Před dalším použitím dolijte aktivační tekutinu.

Aktivační tekutina: otevřete obálku zatáhnutím za chlopeň a obsah nalijte do sáčku s legínami Pantadren Salino. Sáček s legínami zavřete a nechte legíny plně nasáknout vlitou tekutinu. Dále se držte instrukcí pro použití uvedených výše.

K vnějšímu použití. Nepolykejte. Držte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Po použití si důkladně umyjte ruce. Nepoužívejte v případě alergií na některou z obsažených přísad.

BALENÍ

Jedno balení poslouží na 3 aplikace a obsahuje 1x legíny Pantadren Salino (univerzální velikost), 2x balení aktivační tekutiny a 1x ochranné kalhoty s efektem „sauna“.

×

Splátková kalkulačka ESSOX