Silikonové Polštářky Na Obličej

47 hodnocení

Set AVO IQ SKIN na obličej obsahuje 5 kusů omyvatelných a znovupoužitelných polštářků ze 100% lékařského silikonu určených k redukci vrásek na čele, okolí úst a očí. 

standardní cena: 799 Kč –25 % 599 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 603
Silikonové Polštářky Na Obličej
47 hodnocení
411433257 1214458452850909 1887775155394971353 n
799 Kč –25 %
x

Detailní popis produktu

Silikonové polštářky AVO IQ SKIN dokáží zlepšit hydrataci pokožky tím, že vytvoří tzv. bariéru mezi únikem vlkosti z pleti, ale zároveň, díky jejich unikátnímu složení dovolí pokožce dýchat.

Po přiložení polštářku na pokožku rovněž dochází ke stimulaci cirkulace krve a tvorbě kolagenu.
To je způsobeno jemným tlakem, který silikonový polštářek na pokožku vyvíjí a je také jedním z hlavních důvodů, proč je lékařský silikon v gelové podobě využíván i k léčbě jizev a k redukci keloidních a hypertrofických jizev.

Při jejich pravidelném používání dochází k celkovému zlepšení hydratace pokožky, které vede k viditelnému omlazení. Dokonce i velice hluboké vrásky dokáží AVO IQ SKIN silikonové polštářky zjemnit a vyplnit.

 

Silikonové polštářky na obliče

Jak ošetřit pleť před nanesením polštářků na obličej

 
Ocisteni pleti 2

Krok Č. 1

Pleť důkladně očistěte od make-upu a všech nečistot. Před aplikací polštářků je důležité, aby byla pleť dokonale čistá a mohla dýchat.

Otreni-pleti-2

Krok Č. 2

Pleť osušte tak, aby na ní nezbyly žádné nečistoty a přebytečná vlkost, která by mohla zabránit přilnavosti polštářků k pokožce. Pleť musí být suchá a hladká.

Naneseni kremu 2

Krok Č. 3

Naneste pleťovou péči, kterou běžně používáte po očištění pleti a nechte ji vstřebat do pokožky tak, aby nezanechala žádný film, který by mohl způsobit nepřilnavost polštářků.

Ususeni-pleti-2

Krok Č. 4

Po úplném vstřebání pleťové kosmetiky do pokožky je vaše pleť připravena k aplikaci silikonových polštářků AVO IQ SKIN a redukci vrásek!

Aplikace silikonových polštářků AVO IQ SKIN přes noc

 

Ukazuje nejlepší výsledky. Silikonové polštářky AVO IQ SKIN jsou díky jejich unikátnímu složení – 100% lékařského silikonu – velice pohodlné a vlastní pokožce natolik přirozené, že je během spánku vůbec necítite.

Polštářky nijak netlačí a jsou velice příjemné a jemné k vaší pokožce.

Díky delšímu intervalu, který aplikaci silikonových polštářků během vašeho spánku dopřejete, se znásobí i čas pro větší hydrataci a regeneraci vaší pleti. Pokud spíte na boku může se ráno po sejmutí polštářků objevit jemný otlak podél stran polštářků, ale ten během běžné ranní hygieny odezní a vaše pleť je krásně hladká, hydratovaná a rozzářená do nového dne!

Aplikace silikonových polštářků AVO IQ SKIN přes noc

Použití silikonových polštářků AVO IQ SKIN přes den

 

Pokud přes noc trpíte nadměrným pocením nebo máte neklidný spánek na břiše, může se stát, že silikonové polštářky nebudou držet přes celou noc.

Je to přirozený výsledek toho, že jsou polštářky vyráběny z neagresivních a přirozených látek tělu vlastním. Neobsahují žádná agresivní a tělu nepřirozená lepidla, která by mohla vaší pleti uškodit.

V tomto případě je lepší silikonové polštářky AVO IQ SKIN aplikovat přes den. Nejkratší doba k zajištění viditelných výsledků vypnutí vrásek je dosažena již po dvou hodinách. Pravidelným užíváním silikonových polštářků AVO IQ SKIN prodlužujete i výsledný efekt. Vrásky se budou vypínat rychleji a pleť zůstane déle hladká, hydratovaná a rozzářená.

Aplikace silikonových polštářků AVO IQ SKIN přes den

Krásný den přeji, já jsem Anit, zakladatelka a majitelka společnosti AVO IQ SKIN. Ráda bych vám stručně představila, kdo jsem, co dělám a důvod, proč jsem se rozhodla založit AVO.

Kdo jsem

Mojí hlavní obživou je psaní knížek a komunikace s lidmi v rámci osobního rozvoje. Provozuji také neziskovou společnost na pomoc svobodným maminkám v rámci rozšíření jejich vzdělání a možnosti najít si tak lepší pracovní uplatnění a životní standard pro ně a jejich děti. Ve volném čase je mým koníčkem ruční výroba šperků, z jejichž prodejů také podporuji moji neziskovou organizaci.

Proč AVO?

AVO IQ SKIN jsem se rozhodla založit na základě trendu, který teď úplně posedl Ameriku, ve které v současné době žiji. Když jsem poprvé uviděla silikonové polštářky proti vráskám pomyslela jsem si…”hmmm, další scam” 😀 Pak jsem si ale začala všímat desítky známých amerických bloggerek, které silikonové polštářky proti vráskám vychvalovaly do nebes a jejich recenze na mě začaly vyskakovat ze všech stran. Začala jsem se tedy pídit po tom, co to lékařský silikon je a jak se v rámci pokožky používá. Byla jsem ohromena, kolik existuje studií o funkčnosti silikonu a jeho blahodárných účinků na pokožku.

Na základě těchto informací jsem tedy nakonec podlehla a silikonové polštářky si objednala. Hned po prvním použití jsem byla naprosto ohromená! Patřím mezi ženy, které milují trendy a celkově péči o sebe sama. Musím přiznat, že jsem vyzkoušela naprosto všechno, od botoxu, výplní až po laserová ošetření a nejspíš bych v nich pokračovala až dodnes. S manželem jsme se ale rozhodli pro založení rodiny, a proto jsem své tělo nechtěla vystavovat jedům a invazivním technikám. Zároveň jsem ale nechtěla, aby se mi vrásky vrátily. Silikonové polštářky pro mě proto byly jedinou volbou, protože krémy, byť jsou sebe dražší a deklarují sebevětší redukci vrásek vám vrásky prostě nevyhladí.

Založení AVA

Co to vlastně znamená AVO, AVO je zkratka Anit, Veru, Oli, jména lidí, kteří mi byli nejblíž a se kterými jsem tento projekt chtěla realizovat. Bohužel se naše názory po čase rozešly, a tak jsem na AVO zůstala pouze já sama. Teď, když se ohlédnu zpátky vidím, co všechno jsem dokázala, co všechno jsem se naučila, a především jak moc mě začalo bavit porozumět našemu tělu co nejlépe, abychom mu mohli dopřát co nejvíce. Miluji přinášet vám články a poznatky o trendech v péči o pleť, komunikovat s vámi na sociálních sítích, a především vidět spokojené tváře po použití našich polštářků.

Děkuji, že jste dočetli až sem a přeji vám krásný den bez vrásek,

Anit, AVO

×

Splátková kalkulačka ESSOX