Náplasti na břicho a boky Algacollagen

27 hodnocení

Nárazová zeštíhlující a zpevňující kúra na oblast břicha a boků s efektem vzdálených infračervených paprsků FIR.

1 549 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 689
Náplasti na břicho a boky Algacollagen
27 hodnocení
x

Detailní popis produktu

Obsahuje fytokolagen, který společně s výtažky z mořských řas a minerálním turmalínem pomáhá zeštíhlovat oblast břicha, zpevňovat pokožku a navracet ji přirozenou pružnost. Díky obsahu rostlinných látek také odvádí přebytečné tekutiny a tvaruje vaše křivky.

ÚČINNÉ LÁTKY

Fytokolagen, výtažky z mořských řas, turmalín, kofein, pupečník asijský, aloe vera, břečťan, jírovec a listnatec pichlavý.

POUŽITÍ

  1. Důkladně omyjte a osušte partie, kde budete náplast aplikovat.
  2. Vyndejte z balení náplast a důkladně ho opět zavřete.
  3. Sundejte ochrannou fólii. Náplast držte nataženou. Otvor ve středu náplasti umístěte na pupík a následně náplast přiložte na pokožku po celé délce a uhlaďte rukou.
  4. Nechte působit 8 hodin (nepřekračujte doporučenou dobu).
  5. Náplast jemně sundejte, nestrhávejte.
  6. Doporučujeme používat 2x týdně.

Produkt nezanechává skvrny.


Varování: k vnějšímu užití. Náplasti jsou jednorázové, nepoužívejte opakovaně. Používejte pouze na břicho a boky na nepodrážděnou, čistou a suchou pokožku. Nepoužívejte po depilaci. Po aplikaci si umyjte ruce. Účinné látky obsažené v produktu můžou způsobit jemný pocit štípání či tepla, které však brzy ustoupí. Udržujte mimo dosah dětí. V případě podrážděné pokožky aplikaci přerušte. Nepoužívejte v těhotenství či během kojení. Vyhněte se kontaktu s očima či sliznicemi.

Skladování: uchovávejte na chladném a suchém místě, daleko od zdrojů tepla a mimo přímé sluneční světlo. Nevystavujte teplotám nad 40 °C či pod 0 °C.

BALENÍ

Obsahuje 8 obvazů o rozměru 140 mm x 490 mm na 4 týdny aplikací.

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX