Zastavte čas se silikonovými polštářky proti vráskám

Když jsme dostaly s Terezkou na testování silikonové polštářky značky AVO IQ SKIN upřímně jsme příliš nevěřily tomu, že to může vůbec fungovat.

Jak vůbec tyto silikonové polštářky fungují?

Silikonové polštářky AVO IQ SKIN dokáží zlepšit hydrataci pokožky tím, že vytvoří tzv. bariéru mezi únikem vlkosti z pleti, ale zároveň, díky jejich unikátnímu složení dovolí pokožce dýchat.

Po přiložení polštářku na pokožku rovněž dochází ke stimulaci cirkulace krve a tvorbě kolagenu.
To je způsobeno jemným tlakem, který silikonový polštářek na pokožku vyvíjí a je také jedním z hlavních důvodů, proč je lékařský silikon v gelové podobě využíván i k léčbě jizev a k redukci keloidních a hypertrofických jizev.

Při jejich pravidelném používání dochází k celkovému zlepšení hydratace pokožky, které vede k viditelnému omlazení. Dokonce i velice hluboké vrásky dokáží AVO IQ SKIN silikonové polštářky zjemnit a vyplnit.

Silikonové polštářky proti vráskám

 

Jak aplikovat silikonové polštářky a jaká metoda je nejúčinnější?

 

Jak si tedy polštářky správně aplikovat?

  1. Otevřete balení silikonových polštářků a vyjměte je z obalu;
  2. Silikonový polštářek jemně odlepte z průhledné fólie a umístěte jej na oblast, kde chcete redukovat vrásky;
  3. Prsty jemně přitlačte na oblast polštářku tak, aby se silně přilnul k pokožce;
  4. Ujistěte se, že pod polštářky nejsou žádné vzduchové bublinky a nechte působit přes noc během spánku, anebo alespoň 2 hodiny přes den.

Nejlepší výsledky byly dosaženy při aplikaci přes noc. Díky delšímu intervalu, který aplikaci silikonových polštářků během vašeho spánku dopřejete, se znásobí i čas pro větší hydrataci a regeneraci vaší pleti. Pokud spíte na boku může se ráno po sejmutí polštářků objevit jemný otlak podél stran polštářků, ale ten během běžné ranní hygieny odezní a vaše pleť je krásně hladká, hydratovaná a rozzářená do nového dne!

A dá se s nimi opravdu spát?

Dá! 

Silikonové polštářky AVO IQ SKIN jsou díky jejich unikátnímu složení – 100% lékařského silikonu – velice pohodlné a vlastní pokožce natolik přirozené, že je během spánku vůbec necítite.

Polštářky nijak netlačí a jsou velice příjemné a jemné k vaší pokožce.

Aplikace přes den - kdy je vhodná a pro koho

Pokud přes noc trpíte nadměrným pocením nebo máte neklidný spánek na břiše, může se stát, že silikonové polštářky nebudou držet přes celou noc.

Je to přirozený výsledek toho, že jsou polštářky vyráběny z neagresivních a přirozených látek tělu vlastním. Neobsahují žádná agresivní a tělu nepřirozená lepidla, která by mohla vaší pleti uškodit.

V tomto případě je lepší silikonové polštářky AVO IQ SKIN aplikovat přes den. Nejkratší doba k zajištění viditelných výsledků vypnutí vrásek je dosažena již po dvou hodinách. Pravidelným užíváním silikonových polštářků AVO IQ SKIN prodlužujete i výsledný efekt. Vrásky se budou vypínat rychleji a pleť zůstane déle hladká, hydratovaná a rozzářená.

Jak ošetřit pleť před aplikací polštářků na obličej?

Jak polštářky bezpečně odstranit?

Silikonové polštářky, díky jejich silné adhezivní schopnosti, přilnou k vaší pokožce a při jejich sundávání je nutné být jemný k vaší pleti. Opatrnou manipulací se silikonovými polštářky prodloužíte jejich životnost, která může dosáhnout i dvou měsíců.

Po sejmutí silikonových polštářků AVO IQ SKIN z pleti je jemně očistěte pod vlažnou tekoucí vodou. Nepoužívejte žádné mýdlo a ani jiné čistící prostředky. Prsty jemně promněte přilnavou část tak, abyste z ní odstanili veškeré nečitoty.

Omyté polštářky nechte samovolně oschnout a poté je přilepte zpět na přiloženou průhlednou fólii.
Silikonové polštářky AVO IQ SKIN nevystavujte teplotám vyšším 25 stupňů celsia nebo přímému slunci.

 

A jak naše testování dopadlo?

My jsme s Terezkou účinky na pleť viděly hned po prvním balení, ale samozřejmě vše je individuální. Pokud chcete vyzkoušet, využijte naši slevu 25%.

SLEVA ZDE 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX