Huboucí kúra střední/ pokročilá celulitida

1 hodnocení

Kúra pro ty z vás, kterým se zdá že je vaše celulitida v pokročilejší míře. 

Balení obsahuje 2 produkty, účinné v boji se celulitidou středního až pokročilého stupně. Dohromady tyto produkty tvoří komplexní kúru, která vám pomůže i od té nejzarytější celulitidy.

standardní cena: 2 690 Kč –10 % 2 421 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 495
Huboucí kúra střední/ pokročilá celulitida
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 11 16 181706
2 690 Kč –10 %
x

Detailní popis produktu

Obsah balíčku

1. BAHENNÍ ZÁBAL S ŘASAMI, 1 kg

Vyrábí se podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas GUAM a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci.

ÚČINNÉ LÁTKY

Černý turmalin, mořské řasy GUAM, jíl, výtažky z chaluhy bublinaté, jírovce a z břečťanu, esenciální oleje z oregana a citrónu, zahřívací komplex.

POUŽITÍ

  • Před použitím dobře promíchejte.
  • Pomocí masáže rovnoměrně naneste na kýžené partie. Ty potom zabalte běžnou kuchyňskou fólií. Bude tak mnohem snazší provádět běžnou činnost.
  • Nechte působit maximálně 45 minut.
  • Opláchněte teplou vodou.
  • Pro lepší výsledek doporučujeme na závěr kúru ještě završit Krémovým gelem GUAM FIR.

2. KRÉMOVÝ GEL S MOŘSKOU ŘASOU , 200 ml

Krémový gel je díky svému složení ideálním završením bahenní kúry. Pomáhá pokožce znovu získat její přirozenou elasticitu.

Doporučujeme používat tento gel jako doplněk k bahennímu zábalu s řasami GUAM FIR . Je totiž díky svému složení ideálním završením bahenní kúry. Obsahuje namleté mikrokrystaly turmalínu, které vyvolávají efekt tzv. vzdálených infračervených paprsků (FIR), a dále růžový jíl, který má uklidňující účinky a zmírňuje zarudnutí. Pomáhá pokožce znovu získat její přirozenou elasticitu. Vstřebává se okamžitě a beze zbytku.

ÚČINNÉ LÁTKY

Glycerinový výtažek z mořských řas, růžový jíl, turmalín.

POUŽITÍ

  • Jemně vmasírujte do pokožky.
  • Okamžitě a beze zbytku se vstřebává.
  • Doporučujeme ho používat po bahenním zábalu s řasami GUAM FIR.
  • Lze jej používat každý den.
  • Krémový gel s mořskou řasou

Odpovědi na nejčastější dotazy najdete ZDE

Co se týče péče o naši pokožku, je důležité vědět co nám prospívá, co je pro nás dobré a co nám vyhovuje. Každý z nás to jistě více či méně ví – určitě máte své oblíbené a vyzkoušené produkty, se kterými máte zkušenost, a na které nedáte dopustit.

Je však důležité umět objevit a ocenit i nové výrobky. Čím víc jich vyzkoušíte, tím větší máte šanci, že najdete ten pravý. A my bychom vám rádi tohle hledání trochu usnadnili. Chceme vám totiž představit řadu produktů, na které nedáme dopustit my.

Produkty italské značky GUAM jsou znamenitým příkladem, jak se starat o svoje tělo zcela přirozeným způsobem. Všechny výrobky GUAM vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Proto jsou vyrobeny jen z přírodních ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas. Ať už se chcete starat o svoje tělo, svůj obličej, nebo obojí, produkty GUAM můžeme z vlastní zkušenosti doporučit více než vřele. 

HISTORIE ZNAČKY

GUAM-Lacote je italská společnost s více než 30letou tradicí a historií. Její zakladatel Egidio Siena objevil v roce 1986 blahodárné účinky mořských řas při návštěvě francouzského přístavu Brest, kde zároveň poprvé pozoroval výlov řas tradiční metodou. Zjistil, že mořské řasy jsou již od středověku oblíbenou lidovou medicínou, známou pro své zeštíhlující, antirevmatické a remineralizační účinky a schopnost povzbuzovat podkožní mikrocirkulaci.

Proto se začal zabývat jejich výzkumem. Připravil z prášku z řas směs, kterou obohatil o rostlinné výtažky, a která svou konzistencí připomínala bahno. Výsledný produkt byl vyzkoušen v klinickém testu provedeném na 36 ženách a měl takový úspěch, že původní formule tohoto prvního bahenního zábalu se za posledních 30 let nezměnila.

Společnost GUAM-Lacote však nadále zkoumá účinky mořských řas a dalších přírodních látek za účelem přicházet s novými inovativními produkty. Její výzkum probíhá ve spolupráci s mnohými významnými italskými univerzitami a vědeckými pracovišti za využití moderních technologií. GUAM-Lacote klade důraz na neustále rozšiřování svých obzorů v oblasti kosmetiky. Ve vývoji nových produktů tak hraje velkou roli vědecká expertíza. GUAM-Lacote zůstává jednou z nejvíce zavedených, ale zároveň průkopnických značek v oblasti léčby celulitidy. Jedna věc se ale nezměnila – důraz na přírodní a kvalitní ingredience bez použití chemie a zdraví škodlivých látek. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX